Kilka rad organizacyjnych oraz kilka słów o woreczkach na buty

torbę nie brudząc ubrań. Dzisiaj o pakowaniu się i organizacji miejsca oraz o woreczkach.Zastosowanie materiałowych woreczkówDobrze jest organizować sobie przestrzeń: w pracy, w kuchni, w pokoju. Mamy masę produktów, które to uła

Kilka rad organizacyjnych oraz kilka słów o woreczkach na buty Komu przydałby się ? Jest to rzecz dedykowany raczej dla kobiet, które lubią wyglądać elegancko\estetycznie w każdej sytuacji. To wyrób , który przyda się podróżującym, by umieścić buty w torbę nie brudząc ubrań. Dzisiaj o pakowaniu się i organizacji miejsca oraz o woreczkach.

Zastosowanie materiałowych woreczków

Dobrze jest organizować sobie przestrzeń: w pracy, w kuchni, w pokoju. Mamy masę produktów, które to ułatwiają. Do kuchni kupujemy pojemniki plastikowe na przechowywanie żywności. W łazienkach pojemniki i kubeczki. W szafach wieszaki i dodatkowe półki.

Cały czas ktoś wpada na kolejny pomysł jak dobrze zorganizować przestrzeń i utrzymywać porządek. Jednym z takich pomysłów jest stosowanie woreczków na odzież. Mają one spore zastosowanie w kwestii utrzymywania dobrej organizacji.

Przydadzą się przy przechowywaniu butów w szafie, albo jako woreczki na brudną bieliznę. Większość z nich można wrzucić do pralki razem z bielizną, przez co skarpetki będą zawsze do pary.


Organizacja w szafie

Problem z miejscem w szafie ma większość kobiet- jest jednak kilka sposobów na dobrą organizację ciuchów i butów. Zacznijmy od wieszaków: jeżeli brakuje miejsca i wieszaków można użyć zawleczek od puszek. Należy je przewlec przez 'hak' z wieszaka i już; dzięki temu mamy miejsce na kolejny.

Można też pójść krok dalej i dodać kolejną zawleczkę, w ten sposób mamy kaskadowe wieszaki. Kolejną sprawą są buty, które często walają się po dnie szafy. Tutaj z pomocą mogą przyjść specjalne woreczki na buty, klapki i kapcie. Wkładamy buty do takiego woreczka i zawiązujemy sznurek zaciskowy- to tyle.


Na brudy. Woreczek

Mając problemy z walającą się po koszu na pranie bielizną można zrobić kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest oddzielny koszyk na bieliznę właśnie. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety: posiadając małą łazienkę zajmujemy przestrzeń, którą można by wykorzystać na coś innego, można zapomnieć o bieliźnie w drugim koszu i puścić pranie bez niej.

Drugim, lepszym pomysłem jest pakowanie bielizny do materiałowego woreczka przywieszonego na górze kosza na pranie. W ten sposób mamy całe pranie w jednym pojemniku, ale jednak rozdzielone. Można też rozdzielić w ten sposób skarpetki od reszty bielizny, lub podzielić na męskie i damskie rzeczy.