Jak działa Google?

o stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy

Dodane: 26-07-2014 10:17
Jak działa Google? pozycjonowanie rybnik
Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wpiszemy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wpiszemy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych fraz. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. pozycjonowanie śląsk
Znazlazłem także pozycjonowanie stron katowice
też jest ciekawie opisany temat
Polecam również pozycjonowanie stron katowice
też jest ciekawie opisany temat