Co wy wiecie o pozycjonowaniu

to także w biznesie. Pisałam już kiedyś...Pozycjonowanie okazuje się ostatnio coraz popularniejszą usługą. Większość ludzi już wie co to jest i do czego służy. Nie ma zaskoczenia - internet gra coraz ważniejszą rolę w naszym ży

Dodane: 15-08-2014 09:30
Co wy wiecie o pozycjonowaniu Pozycjonowanie okazuje się ostatnio coraz popularniejszą usługą. Większość ludzi już wie co to jest i do czego służy. Nie ma zaskoczenia - internet gra coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, odbija się to także w biznesie. Pisałam już kiedyś...Pozycjonowanie okazuje się ostatnio coraz popularniejszą usługą. Większość ludzi już wie co to jest i do czego służy. Nie ma zaskoczenia - internet gra coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, odbija się to także w biznesie.

Pisałam już kiedyś o pozycjonowaniu jak o formie reklamy. To jednak spore uproszczenie tematu - SEO jest czymś znacznie szerszym i czymś znacznie bardziej korzystnym. Nie trzeba już tworzyć tego rodzaju analogii, bo wielu przedsiębiorców już wie, że bez dobrego pozycjonowania ani rusz.

Wątek jest pozornie wyeksploatowany. Ponieważ definicja pozycjonowania jest prosta i jednoznaczna. Ale ciągle mówimy o podstawach i punkcie widzenia klienta, a nie pozycjonera.

A z punktu widzenia specjalisty SEO nie jest tak różowo. Z jednej strony jest coraz więcej potencjalnych klientów, ale z drugiej powoduje to wzrost konkurencyjności. Problematyczne staje się oferowanie pozycjonowania w dobrej cenie, nie można tez obiecać klientowi szybkiego wzrostu. Branża się zmienia, i trzeba pogodzić się z faktem, że nie wszystkie firmy te zmiany przetrwają.